Rozbor vody

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Pro účely kontroly jakosti pitných vod zajišťujeme rozbory podle Vyhlášky č.252/2004 Sb. Vyhláškou jsou určeny dva rozsahy analýz, tzv. krácený rozbor a úplný rozbor.

Rozbory pitných vod jsou určeny především pro provozovatele veřejných vodovodů pro tzv. veřejnou potřebu. Ale pozor, povinnost provádět pravidelnou kontrolu pitné vody mají i malé vodovody pod 50 zásobovaných osob, pokud je tento vodovod provozován jako součást podnikatelské činnosti. Jedná se například o restaurace, penziony i jiné malé provozovny živnostníků s vlastní studnou. Rozbory vody jsou nutné i při kolaudaci např. nového bytového domu nebo provozovny.

Rozbory pitných vod jsou určeny i pro veřejnost, občané s vlastní studnou je využijí např. pro kolaudaci rodinného domku nebo pro informaci o kvalitě vody, kterou používají ve svém domě nebo na chalupě. Pro veřejnost zajišťujeme více druhů rozborů, pro ty kteří chtějí jen nejzákladnější informaci o vodě, i pro ty kteří vyžadují podrobnější znalost kvality vlastní vody.

Naše společnost zajišťuje i samotný odběr vzorů vody.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.